Zapowiedź kolejki!

Rywalizacja o miano najlepszej drużyny sezonu 2016/17 dobiega końca. Niebawem czekają nas przemyślenia, podsumowania i analizy tego co przez cały sezon działo się na piłkarskich boiskach. Zanim to jednak nastąpi, czeka nas ostatnia 26 kolejka. Już dziś pragniemy państwa zaprosić na mecz z drużyną Energetyk Dychów, który rozegramy na boisku rywala. Drużyna z którą zmierzymy się w sezonie po raz ostatni znajduje się na 11 miejscu w tabeli i do tej pory odniosła 3 zwycięstwa oraz łącznie zdobyła 30 bramek. Mecz rozpocznie się już dziś o godzinie 17.00. Trzymamy kciuki za pogodę oraz za naszych zawodników, a już niebawem zapraszamy do zapoznania się z ogólnym podsumowaniem gry naszej drużyny w kończącym się sezonie 2016/2017, które pojawi się na stronie w najbliższym czasie.