Wysokie zwycięstwo!

Do meczu z Perłą Cybinka przystąpiliśmy przetrzewieni kontuzjami oraz absencjami z powodów osobistych wielu podstawowych zawodników. Mimo to nasz zespół rozpoczął od mocnego uderzenia i już w 5 minucie mogliśmy cieszyć się z prowadzenia. Po pierwszej połowie i całkowitej dominacji naszego zespołu na tablicy wyników widniał wynik 6:1. Po przerwie tempo meczu mocno się zmniejszyło i stać było nasz zespół na jeszcze jedno trafienie. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 7:1.

Start Ziel-Bruk Płoty- Perła Cybinka 7:1 (6:1)
Bramki: Damian Rolewicz, Patryk Brola, Mateusz Serafiński 2, Roland Kifert 2

Skład: Karol Wielgocki- Mateusz Ośka, Jacek Jurkowski, Wojciech Sobierajski (Cezary Majchrzak)- Damian Rolewicz, Jacek Wieczorek, Roland Kifert, Mateusz Serafiński, Mateusz Adach-Patryk Brola, Maciej Wołodczenko