Memoriał Franciszka Gorczycy w Kisielinie.

W minioną sobotę Start Płoty wziął udział w memoriale Franciszka Gorczycy w Kisielinie. W turnieju na cześć byłego trenera takich klubów jak m.in Tęczę Krosno Odrzańskie, Start Płoty, Piast Sulechów czy Piast Czerwieńsk udział wzięły również drużyny KP Zielona Góra, Stowarzyszenia "Dobry Start" oraz Błękitnych Buding Kisielin. Nasz zespół Po dwóch zwycięstwach i porażce zakończył turniej na I miejscu zgarniając przy tym indywidualne wyróżnienie w postaci statuetki króla strzelców przez Patryka Brole i w świetnej atmosferze uczcił pamięć po zmarłym w 2016 roku trenerze, który z sukcesami pracował w wyżej wymienionych klubach a największe święcił w Kisielinie występując z tym zespołem w IV lidze.