Zwycięstwo na trudnym terenie!

Przed meczem Sparta Mierków identyfikowała się świetnymi wynikami na własnym boisku w rundzie rewanżowej. Dwa zwycięstwa i jeden remis na swoim terenie oraz stosunek bramek 12-3 zwiastowały trudną przeprawę. My natomiast chcieliśmy poprawić nasz bilans w rundzie rewanżowej i przede wszystkim zdobyć kolejne 3 punkty. Po pierwszym gwizdku ruszyliśmy na rywala i mimo niesprzyjającej murawie potrafiliśmy wyjść spod pressingu rywala i stworzyć groźne sytuacje bramkowe. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Wojciecha Sobierajskiego w polu karnym najwyżej wyskoczył Roland Kifert i skierował piłkę do bramki. W pierwszej połowie prowadziliśmy grę i stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, których nie udało się zamienić na gole. Gospodarze w pierwszej połowie również nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji. Drugą połowę zaczęliśmy z przytupem.Roland Kifert w indywidualnej akcji minął dwóch obrońców i oddał strzał z ostrego kąta, który kompletnie zaskoczył goalkeppera gospodarzy. Bramkę tracimy po dalekim wrzucie z autu i złym zachowaniu naszej defensywy. Na 3:1 podwyższył Maciej Wołodczenko strzałem zza pola karnego po podaniu Damiana Rolewicza.

Sparta Mierków -StartZiel-BrukPłoty 1:3

Bramki:Kifert 2, Wołodczenko

Skład:Karol Wielgocki- Bartosz Podrzycki, Paweł Wodniczak, Wojciech Sobierajski- Damian Rolewicz, Sebastian Szpot, Jacek Wieczorek, Marek Siwiński (Cezary Majchrzak), Roland Kifert- Patryk Brola (Jacek Jurkowski), Maciej Wołodczenko